تجهیزات بخش ها

سایر تجهیزات

خدمات

دسته بندی شرکت ها

شروع یک تجارت الکترونیک

مشکلات شیوه های سنتی تبلیغات :
شاید شما بار ها این سوال را از خود پرسیده اید بهترین راه تبلیغ و معرفی محصول چیست ؟
در دنیای جدید بازاریابی از طریق تبلیغات کاغذی در مجلات و صرف هزینه های سنگین در کنگره ها و نمایشگاه ها کمی دور از واقعیت است .
امروزه هر فردی می تواند با تلفن همراه خود یا کامپیوتر شخصی خود در آزمایشگاه یا خانه خود در مورد هر کالا یا محصولی جستجو کند و اطلاعات مورد نیاز را بدست آورد.
 درج تبلیغ در یک مجله با تیراژ حداکثر 3000 در ماه آن هم با هزینه های بالا و در شرایطی که  آن مجله فقط در یک گوشه آزمایشگاه خاک می خورد و توجهی را جلب نمی کند و محصول شما را در بین دهها محصول دیگر نمایش می دهد لذا جذب مشتری از این طریق کمی دور از ذهن است.

پیشنهاد پارامد :

پارامد یک نمایشگاه مجازی و دائمی تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که روزانه شاهد 3 هزار بازدیدکننده است . در حال حاضر اطلاعات بیش از 500 شرکت فعال در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و مشخصات بیش از 3000 نوع کالا و تجهیز در پارامد موجود است . این اطلاعات از آرشیو های مختلف جمع اوری شده و پس از طبقه بندی در 50 گروه مختلف قرار گرفته است .
شرکت های زیادی تا کنون در این سایت ثبت نام کرده اند و پس از تایید مدیر سایت توانسته اند اطلاعات مربوط به شرکت خودشان را در سایت ویرایش و مدیریت نمایند .

اطلاعات شرکت من در سایت موجود است چگونه می توانم آنرا ویرایش کنم ؟
اطلاعات بسیاری از شرکت ها از آرشیو های مختلف جمع آوری شده است و در سایت ثبت شده است. در صورتی که می خواهید محصولی به محصولات ثبت شده اضافه کنید با  اطلاعات ثبت شده را تغییر دهید لازم است که در سایت عضو شوید . و سپس فرم درخواست ویرایش اطلاعات شرکت را تکمیل کنید.درخواست شما توسط  ما بررسی می شود و به کنترل پنل شما فعال می شود . و از آن پس می توانید  اطلاعات شرکت خود را مستقیم ویرایش کنید


اطلاعات شرکت من در سایت موجود نیست چگونه می توانم آنرا ثبت کنم ؟
شما می توانید هم اکنون در سایت عضو شوید و پس از ورود به سایت در قسمت تعیین نوع عضویت گزینه شرکت ها ی عضو عادی یا ویژه را انتخاب کنید.در همان صفحه توضیحات و مشخصات هر نوع عضویت به طور کامل شرح داده شده . پس از انتخاب نوع عضویت مورد نظر می توانید از قسمت پایین صفحه گزینه Upgrade  را فشار دهید . پس از آن گزینه شرکت ها برای شما فعال می شود . و شما می توانید در ابتدا اطلاعات شرکت و سپس محصولات خود را وارد کنید.
اطلاعات شما با زدن دکمه ارسال در سایت ثبت می شود و برای نمایش در سایت باید توسط مدیر سایت تایید شود .

هر شرکت چند محصول را می تواند ثبت کند ؟
شرکت ها پس از عضویت می توانند نوع عضویت خود را تعیین کنند بر اساس اینکه کدام نوع عضویت را انتخاب نمایند می توانند از 10 تا 99 محصول را در سایت ثبت نمایند .آیا عضویت در سایت رایگان است  ؟
بله . عضویت در سایت برای تمامی شرکت ها رایگان است .شما با عضویت رایگان می توانید شرکت خود را به طور کامل معرفی کنید و اطلاعات تماس و شماره تلفن های خود را به طور کامل وارد کنید و حداکثر 10 محصول خود را به همراه عکس و مشخصات  فنی و توضیخات وارد کنید .

آیا این سایت امکانات ویژه ای برای شرکت های بزرگ دارد ؟
  بله . شما پس از عضویت و  ثبت اطلاعات شرکت خود می توانید نوع عضویت شرکت خود را یه نوع ویژه ارتقا دهید و از امکانات ویژه سایت استفاده کنید. شرکت های عضو ویژه  همیشه بالاتر از سایر رقبای خود قرار می گیرند و هر کدام از محصولات آن شرکت در گروه خود در بین رقبا بالاتر قرار می گیرد . همچنین شرکت های عضو ویژه می توانند تا 99 محصول را در سایت ثبت کنند .


خواست ویرایش اطلاعات شرکت :
درصورتی که اطلاعات شرکت شما در سایت وجود دارد و می خواهید به اطلاعات شرکت خود دسترسی پیدا کنید

  ابتدا در سایت ثبت نام کنید

سپس فرم درخواست ویرایش اطلاعات را تکمیل کنید
سوالات متداول :

چگونه شرکت خود را در سایت ثبت کنم ؟
چگونه محصولات خود را در سایت ثبت کنم ؟
اطلاعات شرکت من در سایت وجود دارد چگونه می توانم آن را اصلاح یا ویرایش کنم ؟
آیا استفاده از امکانات سایت برای تمام شرکت ها رایگان است ؟
آیا این سایت امکانات ویژه نیز دارد ؟
مزایای شرکت های عضو نقره ای و طلایی چیست ؟
حق عضویت برای شرکت های عضو نقره ای و طلایی چه میزان است ؟
آیا امکان فروش اینترنتی محصولات نیز وجود دارد ؟

 

   1395/6/2 19:02
  
تعداد بازدید :  706


نظرات بیندگان
نظر شما
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
سوال یا نظر شما : ( لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید) :

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 706
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )